0 thumbnail image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
1 thumbnail image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
2 thumbnail image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
3 thumbnail image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
4 thumbnail image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
Selected image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
Selected image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
Selected image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
Selected image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели
Selected image for PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели

PUMA Детски патики Carina 2.0 MID PS бели

D Sport
3.399 ДЕНЗаштеда 1.360 ДЕН
2.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Големина

Опис на производот

Шифра на ставка: 387377-02
PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот. Еден од најсилните светски брендови за спортска опрема во најширока смисла. Долгорочната мисија на брендот е да стане најбараниот бренд во категоријата спортски стил на живот. Логото на компанијата, создадено во 1948 година, сè уште се користи со мали промени. Се одликува со комбинација на слика од пума во скок и задебелени букви „Пума“, додека нивната боја и позадина може да се менуваат. Пумата, која е активна и дење и ноќе, е ѕвер способен да прескокне неколку метри. Со изборот на Puma за своето лого и име, компанијата сакаше да ја нагласи својата доверливост и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно ги комбинира спортот, активниот начин на живот и модните влијанија. Уникатната комбинација на технички иновации и револуционерен дизајн постигнува изненадувачки височини во областа на облека и опрема за спортски начин на живот. Филозофијата на брендот Puma го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен светоглед за да создаде производи кои се издвојуваат од толпата.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Големина
12.5

Материјал

Материјал за надворешен ѓон
Гума
Материјал за влошка
Гума

Ананас ID

Шифра на производот
KUAVR4F01S

EAN /   код

EAN /   код
4065449353441
3.399 ДЕНЗаштеда 1.360 ДЕН
2.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шифра на ставка: 387377-02
PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот. Еден од најсилните светски брендови за спортска опрема во најширока смисла. Долгорочната мисија на брендот е да стане најбараниот бренд во категоријата спортски стил на живот. Логото на компанијата, создадено во 1948 година, сè уште се користи со мали промени. Се одликува со комбинација на слика од пума во скок и задебелени букви „Пума“, додека нивната боја и позадина може да се менуваат. Пумата, која е активна и дење и ноќе, е ѕвер способен да прескокне неколку метри. Со изборот на Puma за своето лого и име, компанијата сакаше да ја нагласи својата доверливост и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно ги комбинира спортот, активниот начин на живот и модните влијанија. Уникатната комбинација на технички иновации и револуционерен дизајн постигнува изненадувачки височини во областа на облека и опрема за спортски начин на живот. Филозофијата на брендот Puma го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен светоглед за да создаде производи кои се издвојуваат од толпата.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Големина
12.5

Материјал

Материјал за надворешен ѓон
Гума
Материјал за влошка
Гума

Ананас ID

Шифра на производот
KUAVR4F01S

EAN /   код

EAN /   код
4065449353441
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.