0 thumbnail image for PUMA Детски тренерки долен дел Evostripe сив
1 thumbnail image for PUMA Детски тренерки долен дел Evostripe сив
Selected image for PUMA Детски тренерки долен дел Evostripe сив
Selected image for PUMA Детски тренерки долен дел Evostripe сив

PUMA Детски тренерки долен дел Evostripe сив

D Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 1.395 ДЕН
1.395ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Материјал: Памук, полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Кина
Големина
176

Материјал

Материјал
Памук, полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 77%, полиестер 23%

Ананас ID

Шифра на производот
9CZPVUZQCJ

EAN /   код

EAN /   код
4065449146470
2.790 ДЕНЗаштеда 1.395 ДЕН
1.395ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Материјал: Памук, полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Кина
Големина
176

Материјал

Материјал
Памук, полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 77%, полиестер 23%

Ананас ID

Шифра на производот
9CZPVUZQCJ

EAN /   код

EAN /   код
4065449146470
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.