Slike PUMA Дуксер ess+ block crew tr
Ново
Slike PUMA Дуксер ess+ block crew tr
Ново

PUMA Дуксер ess+ block crew tr

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 555 ДЕН
3.144ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 07/12/2023

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

•PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот.
•Една од најсилните марки на спортска опрема во најширока смисла.
•Долгорочната мисија на марката е да стане најбараната марка во категоријата спортски стил на живот.
•Логото на компанијата, создадено во 1948 година, се користи до ден-денес со мали измени.
•Тоа е комбинација на слика од пума во скок и изразени букви PUMA, додека нивната боја и позадина може да се променат.
•Пумата, која е активна дење и ноќе, е ѕвер, способен да скока неколку метри.
•Избирајќи ја Пума за своето лого и име, компанијата сакаше да ја истакне својата сигурност и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно комбинира спорт, активен животен стил и модни влијанија.
•Единствена комбинација на техничка иновација и револуционерен дизајн, таа постигнува изненадувачки достигнувања во областа на облеката и спортската облека.
•Филозофијата за марката Пума го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен изглед на светот за создавање на производи за скокање.
•Удобен Иновативен Квалитетен Достапен, овие се само некои од карактеристиките на брендот Puma.

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
SPL9089961

EAN /   код

EAN /   код
4064535829914
3.699 ДЕНЗаштеда 555 ДЕН
3.144ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 07/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

•PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот.
•Една од најсилните марки на спортска опрема во најширока смисла.
•Долгорочната мисија на марката е да стане најбараната марка во категоријата спортски стил на живот.
•Логото на компанијата, создадено во 1948 година, се користи до ден-денес со мали измени.
•Тоа е комбинација на слика од пума во скок и изразени букви PUMA, додека нивната боја и позадина може да се променат.
•Пумата, која е активна дење и ноќе, е ѕвер, способен да скока неколку метри.
•Избирајќи ја Пума за своето лого и име, компанијата сакаше да ја истакне својата сигурност и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно комбинира спорт, активен животен стил и модни влијанија.
•Единствена комбинација на техничка иновација и револуционерен дизајн, таа постигнува изненадувачки достигнувања во областа на облеката и спортската облека.
•Филозофијата за марката Пума го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен изглед на светот за создавање на производи за скокање.
•Удобен Иновативен Квалитетен Достапен, овие се само некои од карактеристиките на брендот Puma.

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
SPL9089961

EAN /   код

EAN /   код
4064535829914

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.