Selected image for PUMA Дуксер со патент evostripe hoodie dk

PUMA Дуксер со патент evostripe hoodie dk

D Sport
4.099 ДЕНЗаштеда 1.640 ДЕН
2.459ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

•PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот.
•Една од најсилните марки на спортска опрема во најширока смисла.
•Долгорочната мисија на марката е да стане најбараната марка во категоријата спортски стил на живот.
•Логото на компанијата, создадено во 1948 година, се користи до ден-денес со мали измени.
•Тоа е комбинација на слика од пума во скок и изразени букви PUMA, додека нивната боја и позадина може да се променат.
•Пумата, која е активна дење и ноќе, е ѕвер, способен да скока неколку метри.
•Избирајќи ја Пума за своето лого и име, компанијата сакаше да ја истакне својата сигурност и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно комбинира спорт, активен животен стил и модни влијанија.
•Единствена комбинација на техничка иновација и револуционерен дизајн, таа постигнува изненадувачки достигнувања во областа на облеката и спортската облека.
•Филозофијата за марката Пума го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен изглед на светот за создавање на производи за скокање.
•Удобен Иновативен Квалитетен Достапен, овие се само некои од карактеристиките на брендот Puma.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
41M905K5AH

EAN /   код

EAN /   код
4099683788912
4.099 ДЕНЗаштеда 1.640 ДЕН
2.459ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

•PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот.
•Една од најсилните марки на спортска опрема во најширока смисла.
•Долгорочната мисија на марката е да стане најбараната марка во категоријата спортски стил на живот.
•Логото на компанијата, создадено во 1948 година, се користи до ден-денес со мали измени.
•Тоа е комбинација на слика од пума во скок и изразени букви PUMA, додека нивната боја и позадина може да се променат.
•Пумата, која е активна дење и ноќе, е ѕвер, способен да скока неколку метри.
•Избирајќи ја Пума за своето лого и име, компанијата сакаше да ја истакне својата сигурност и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно комбинира спорт, активен животен стил и модни влијанија.
•Единствена комбинација на техничка иновација и револуционерен дизајн, таа постигнува изненадувачки достигнувања во областа на облеката и спортската облека.
•Филозофијата за марката Пума го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен изглед на светот за создавање на производи за скокање.
•Удобен Иновативен Квалитетен Достапен, овие се само некои од карактеристиките на брендот Puma.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
41M905K5AH

EAN /   код

EAN /   код
4099683788912
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.