Selected image for PUMA Капа PUMA ACADEMY AOP TRUCKER

PUMA Капа PUMA ACADEMY AOP TRUCKER

1.199 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
839ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Зелена

Опис на производот

Капа

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
A2J4XN485C

EAN /   код

EAN /   код
4065452957858
1.199 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
839ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Капа

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
A2J4XN485C

EAN /   код

EAN /   код
4065452957858
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.