Selected image for PUMA костим за капење за пливање men classic

PUMA костим за капење за пливање men classic

D Sport
1.390 ДЕНЗаштеда 695 ДЕН
695ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

PUMA костим за капење за пливање men classic

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
H3DS6AIVGU

EAN /   код

EAN /   код
8718824813301
1.390 ДЕНЗаштеда 695 ДЕН
695ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA костим за капење за пливање men classic

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
H3DS6AIVGU

EAN /   код

EAN /   код
8718824813301
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.