Selected image for PUMA Маица ESS+ LOGO POWER

PUMA Маица ESS+ LOGO POWER

D Sport
1.599ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
1VM1A21ZUL

EAN /   код

EAN /   код
4065453589287
1.599ДЕН

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
1VM1A21ZUL

EAN /   код

EAN /   код
4065453589287
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.