Selected image for ПУМА маица и шорцеви за девојчиња ESS+ MATES Бебе розе за новороденчиња

ПУМА маица и шорцеви за девојчиња ESS+ MATES Бебе розе за новороденчиња

D Sport
1.899 ДЕНЗаштеда 570 ДЕН
1.329ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

• Графички отпечаток на сите кратки панталони
• Еластична половина со внатрешно исцртување
• PUMA бр. 1 Лого на шорцеви
• Графички принт на маичката
• PUMA бр. Лого на 1 маица
• PUMA бебиња: Се препорачува за мали деца помеѓу 0 и 4 години
• Ребра: 80% памук, 20% полиестер
• Школка: 100% памук

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
98

Ананас ID

Шифра на производот
SKDPWRLWJ0

EAN /   код

EAN /   код
4065453175152
1.899 ДЕНЗаштеда 570 ДЕН
1.329ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Графички отпечаток на сите кратки панталони
• Еластична половина со внатрешно исцртување
• PUMA бр. 1 Лого на шорцеви
• Графички принт на маичката
• PUMA бр. Лого на 1 маица
• PUMA бебиња: Се препорачува за мали деца помеѓу 0 и 4 години
• Ребра: 80% памук, 20% полиестер
• Школка: 100% памук

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
98

Ананас ID

Шифра на производот
SKDPWRLWJ0

EAN /   код

EAN /   код
4065453175152
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.