Selected image for PUMA Маица PUMA ESS LOGO

PUMA Маица PUMA ESS LOGO

D Sport
1.399ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
ELR1ACV6F5

EAN /   код

EAN /   код
4063697275812
1.399ДЕН

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
ELR1ACV6F5

EAN /   код

EAN /   код
4063697275812
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.