Selected image for PUMA Маица PUMA POWER COLORBLOCK

PUMA Маица PUMA POWER COLORBLOCK

D Sport
1.899 ДЕНЗаштеда 760 ДЕН
1.139ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
SDR1AGN8R6

EAN /   код

EAN /   код
4065453210679
1.899 ДЕНЗаштеда 760 ДЕН
1.139ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
SDR1AGN8R6

EAN /   код

EAN /   код
4065453210679
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.