0 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
1 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
2 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
3 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
4 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
5 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
6 thumbnail image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново
Selected image for PUMA Машка јакна 848938 маслиново

PUMA Машка јакна 848938 маслиново

D Sport
6.199 ДЕНЗаштеда 1.860 ДЕН
4.339ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

• warmCELL: ознаката на PUMA за топлинска изолација ја задржува топлината блиску до телото за да ви помогне да се загреете во ладни услови
• Водоотпорен
• windCELL: ознака на PUMA за високо функционални материјали кои обезбедуваат издржлива, но сепак дишечка заштита од студ од ветер и помагаат во одржување на телесната температура за време на вежбање
• Редовно вклопување
• Целосна патент со хауба
• Предни џебови
• Внатрешен џеб
• 100% рециклиран полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
J2J725L4U9

EAN /   код

EAN /   код
4099683818398
6.199 ДЕНЗаштеда 1.860 ДЕН
4.339ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• warmCELL: ознаката на PUMA за топлинска изолација ја задржува топлината блиску до телото за да ви помогне да се загреете во ладни услови
• Водоотпорен
• windCELL: ознака на PUMA за високо функционални материјали кои обезбедуваат издржлива, но сепак дишечка заштита од студ од ветер и помагаат во одржување на телесната температура за време на вежбање
• Редовно вклопување
• Целосна патент со хауба
• Предни џебови
• Внатрешен џеб
• 100% рециклиран полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
J2J725L4U9

EAN /   код

EAN /   код
4099683818398
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.