0 thumbnail image for PUMA машка маичка, графичка година на спортска маица, 680176-01, бела
1 thumbnail image for PUMA машка маичка, графичка година на спортска маица, 680176-01, бела
Selected image for PUMA машка маичка, графичка година на спортска маица, 680176-01, бела
Selected image for PUMA машка маичка, графичка година на спортска маица, 680176-01, бела

PUMA машка маичка, графичка година на спортска маица, 680176-01, бела

1.499ДЕН

Боја:

Големина

Опис на производот

PUMA машка графичка година на спортска маица, црна

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
Л
Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
FTKHIEHPME

EAN /   код

EAN /   код
4099685652358
1.499ДЕН

Опис на производот

PUMA машка графичка година на спортска маица, црна

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
Л
Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
FTKHIEHPME

EAN /   код

EAN /   код
4099685652358
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.