Selected image for PUMA Машка тренерка EVOSTRIPE DK црна

PUMA Машка тренерка EVOSTRIPE DK црна

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.480 ДЕН
2.219ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Еластична половина со внатрешни врвки
• EVOSTRIPE cutline
• PUMA Cat Logo сребрен пренос на топлина на левата нога
• Влошки: 70% полиестер, 30% памук
• Школка: 77% памук, 23% полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
EYVMVG8FXW

EAN /   код

EAN /   код
4065453012747
3.699 ДЕНЗаштеда 1.480 ДЕН
2.219ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Еластична половина со внатрешни врвки
• EVOSTRIPE cutline
• PUMA Cat Logo сребрен пренос на топлина на левата нога
• Влошки: 70% полиестер, 30% памук
• Школка: 77% памук, 23% полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
EYVMVG8FXW

EAN /   код

EAN /   код
4065453012747
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.