Slike PUMA Машки дуксер ESS+ 2 COL BIG LOGO HOODIE FL
Slike PUMA Машки дуксер ESS+ 2 COL BIG LOGO HOODIE FL

PUMA Машки дуксер ESS+ 2 COL BIG LOGO HOODIE FL

MODELS SHOES & SPORT
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 02/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Тегет
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Пума

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
YFJFFLR6BW

EAN /   код

EAN /   код
AN107VDM4Y
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 02/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Тегет
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Пума

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
YFJFFLR6BW

EAN /   код

EAN /   код
AN107VDM4Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.