0 thumbnail image for PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја
1 thumbnail image for PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја
2 thumbnail image for PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја
Selected image for PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја
Selected image for PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја
Selected image for PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја

PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја

D Sport
4.599 ДЕНЗаштеда 460 ДЕН
4.139ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
XIK2UX3POG

EAN /   код

EAN /   код
4099685460427
4.599 ДЕНЗаштеда 460 ДЕН
4.139ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA машки евострип хауба со патент, сива боја

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
XIK2UX3POG

EAN /   код

EAN /   код
4099685460427
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.