0 thumbnail image for PUMA машки клубски патики, бели
1 thumbnail image for PUMA машки клубски патики, бели
2 thumbnail image for PUMA машки клубски патики, бели
3 thumbnail image for PUMA машки клубски патики, бели
4 thumbnail image for PUMA машки клубски патики, бели
5 thumbnail image for PUMA машки клубски патики, бели
Selected image for PUMA машки клубски патики, бели
Selected image for PUMA машки клубски патики, бели
Selected image for PUMA машки клубски патики, бели
Selected image for PUMA машки клубски патики, бели
Selected image for PUMA машки клубски патики, бели
Selected image for PUMA машки клубски патики, бели

PUMA машки клубски патики, бели

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 370 ДЕН
3.329ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

PUMA машки клубски патики, бели

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
L0N2U5V04A

EAN /   код

EAN /   код
4099686093174
3.699 ДЕНЗаштеда 370 ДЕН
3.329ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA машки клубски патики, бели

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
L0N2U5V04A

EAN /   код

EAN /   код
4099686093174
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.