0 thumbnail image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
1 thumbnail image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
2 thumbnail image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
3 thumbnail image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
Selected image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
Selected image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
Selected image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive
Selected image for PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive

PUMA Машки патики St Runner V3 L Olive

D Sport
4.599ДЕН

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

PUMA машки патики St Runner V3 L Olive

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Маслинеста
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
OQ4WF8K7WZ

EAN /   код

EAN /   код
4064536977751
4.599ДЕН

Опис на производот

PUMA машки патики St Runner V3 L Olive

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Маслинеста
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
OQ4WF8K7WZ

EAN /   код

EAN /   код
4064536977751
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.