0 thumbnail image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
1 thumbnail image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
2 thumbnail image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
3 thumbnail image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
4 thumbnail image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
5 thumbnail image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
Selected image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
Selected image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
Selected image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
Selected image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
Selected image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни
Selected image for PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни

PUMA Машки патики Trinity Mid Hybrid црни

D Sport
6.199 ДЕНЗаштеда 2.480 ДЕН
3.719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

PUMA Машки Trinity Mid Hybrid Trainers црни

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
9

Ананас ID

Шифра на производот
ZO4WFNNJ24

EAN /   код

EAN /   код
4065454814159
6.199 ДЕНЗаштеда 2.480 ДЕН
3.719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA Машки Trinity Mid Hybrid Trainers црни

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
9

Ананас ID

Шифра на производот
ZO4WFNNJ24

EAN /   код

EAN /   код
4065454814159
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.