0 thumbnail image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
1 thumbnail image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
2 thumbnail image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
3 thumbnail image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
4 thumbnail image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
5 thumbnail image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Selected image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Selected image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Selected image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Selected image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Selected image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Selected image for PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy

PUMA Машки патики X-RAY 2 Square SD Navy

D Sport
5.199 ДЕНЗаштеда 1.560 ДЕН
3.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

PUMA машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Карактеристики:
•    Бренд: Puma;
•    Возраст: За возрасни;
•    Пол: Машки;
•    Боја: Тегет/Сива;
•    Пригода: Трчање;
•    Состав: Лице – платно; постава – текстил; ѓон – гума.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
CL5WFTZ9J9

EAN /   код

EAN /   код
4065454818133
5.199 ДЕНЗаштеда 1.560 ДЕН
3.639ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA машки патики X-RAY 2 Square SD Navy
Карактеристики:
•    Бренд: Puma;
•    Возраст: За возрасни;
•    Пол: Машки;
•    Боја: Тегет/Сива;
•    Пригода: Трчање;
•    Состав: Лице – платно; постава – текстил; ѓон – гума.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
CL5WFTZ9J9

EAN /   код

EAN /   код
4065454818133
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.