0 thumbnail image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
1 thumbnail image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
2 thumbnail image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
3 thumbnail image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
Selected image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
Selected image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
Selected image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни
Selected image for PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни

PUMA машки шорцеви Evostripe шорцеви 8'' Dk' 847403-01 црни

D Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 1.395 ДЕН
1.395ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот. Еден од најсилните светски брендови за спортска опрема во најширока смисла. Долгорочната мисија на брендот е да стане најбараниот бренд во категоријата спортски стил на живот. Логото на компанијата, создадено во 1948 година, сè уште се користи со мали промени. Се одликува со комбинација на слика од пума во скок и задебелени букви „Пума“, додека нивната боја и позадина може да се менуваат. Пумата, која е активна и дење и ноќе, е ѕвер способен да прескокне неколку метри. Со изборот на Puma за своето лого и име, компанијата сакаше да ја нагласи својата доверливост и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно ги комбинира спортот, активниот начин на живот и модните влијанија. Уникатната комбинација на технички иновации и револуционерен дизајн постигнува изненадувачки височини во областа на облека и опрема за спортски начин на живот. Филозофијата на брендот Puma го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен поглед на светот за да создаде производи кои се издвојуваат од толпата.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
VMSMV6OJGW

EAN /   код

EAN /   код
4064535820249
2.790 ДЕНЗаштеда 1.395 ДЕН
1.395ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA е водечка германска мултинационална компанија која произведува обувки и опрема за спорт и начин на живот. Еден од најсилните светски брендови за спортска опрема во најширока смисла. Долгорочната мисија на брендот е да стане најбараниот бренд во категоријата спортски стил на живот. Логото на компанијата, создадено во 1948 година, сè уште се користи со мали промени. Се одликува со комбинација на слика од пума во скок и задебелени букви „Пума“, додека нивната боја и позадина може да се менуваат. Пумата, која е активна и дење и ноќе, е ѕвер способен да прескокне неколку метри. Со изборот на Puma за своето лого и име, компанијата сакаше да ја нагласи својата доверливост и компетентност на препознатлив начин. Пума е спортски бренд кој успешно ги комбинира спортот, активниот начин на живот и модните влијанија. Уникатната комбинација на технички иновации и револуционерен дизајн постигнува изненадувачки височини во областа на облека и опрема за спортски начин на живот. Филозофијата на брендот Puma го комбинира спортскиот кредибилитет со уникатен поглед на светот за да создаде производи кои се издвојуваат од толпата.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
VMSMV6OJGW

EAN /   код

EAN /   код
4064535820249
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.