0 thumbnail image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
1 thumbnail image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
2 thumbnail image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
3 thumbnail image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
4 thumbnail image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
5 thumbnail image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
Selected image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
Selected image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
Selected image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
Selected image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
Selected image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја
Selected image for PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја

PUMA машки тренери за тројство пустински пат, сива боја

D Sport
5.899 ДЕНЗаштеда 1.180 ДЕН
4.719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

PUMA машки Trinity Desert Road патики, шарени

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
NJM2UBQ9LD

EAN /   код

EAN /   код
4099686077976
5.899 ДЕНЗаштеда 1.180 ДЕН
4.719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA машки Trinity Desert Road патики, шарени

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
NJM2UBQ9LD

EAN /   код

EAN /   код
4099686077976
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.