0 thumbnail image for PUMA Машки тренерки ESS Logo TR cl сиви
1 thumbnail image for PUMA Машки тренерки ESS Logo TR cl сиви
Selected image for PUMA Машки тренерки ESS Logo TR cl сиви
Selected image for PUMA Машки тренерки ESS Logo TR cl сиви

PUMA Машки тренерки ESS Logo TR cl сиви

D Sport
3.099 ДЕНЗаштеда 930 ДЕН
2.169ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

• Редовно вклопување
• Странични џебови
• Ребрести манжетни
• Ткаенина: 68% памук, 32% полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
58CMVU47Z0

EAN /   код

EAN /   код
4063697298361
3.099 ДЕНЗаштеда 930 ДЕН
2.169ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Редовно вклопување
• Странични џебови
• Ребрести манжетни
• Ткаенина: 68% памук, 32% полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
58CMVU47Z0

EAN /   код

EAN /   код
4063697298361
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.