Selected image for PUMA Папучи PUMA COOL CAT 2.0

PUMA Папучи PUMA COOL CAT 2.0

1.899ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
12.0

Ананас ID

Шифра на производот
VWAQA42DZG

EAN /   код

EAN /   код
4065452675981
1.899ДЕН

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
12.0

Ананас ID

Шифра на производот
VWAQA42DZG

EAN /   код

EAN /   код
4065452675981
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.