Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA
Slike PUMA Патики женски CASSIA

PUMA Патики женски CASSIA

Deus Sport
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

PUMA Патики женски CASSIA

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
HU95FRZO7Y

EAN /   код

EAN /   код
ANZ6LD9POA
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

PUMA Патики женски CASSIA

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
HU95FRZO7Y

EAN /   код

EAN /   код
ANZ6LD9POA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.