Selected image for PUMA Тренерки PUMA EVOSTRIPE HIGH-WAIST

PUMA Тренерки PUMA EVOSTRIPE HIGH-WAIST

D Sport
3.699ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
SWK1AYVGDC

EAN /   код

EAN /   код
4065453266706
3.699ДЕН

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
SWK1AYVGDC

EAN /   код

EAN /   код
4065453266706
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.