Slike PUMA Тренерки PUMA POWER TAPE FULL-со патент TR
Slike PUMA Тренерки PUMA POWER TAPE FULL-со патент TR

PUMA Тренерки PUMA POWER TAPE FULL-со патент TR

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.849 ДЕН
1.850ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
1JN1ACGYIV

EAN /   код

EAN /   код
4065453200793
3.699 ДЕНЗаштеда 1.849 ДЕН
1.850ДЕН
Понудата важи од 26/02/2024 до 28/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
PUMA

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
1JN1ACGYIV

EAN /   код

EAN /   код
4065453200793
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.