Selected image for PUMA Женска тренерка EVOSTRIPE Панталони со висок струк беж

PUMA Женска тренерка EVOSTRIPE Панталони со висок струк беж

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.849 ДЕН
1.850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Беж

Големина

Опис на производот

• dryCELL: Технологија за перформанси дизајнирана да ја одвлекува влагата од телото и да ве заштити од пот за време на вежбање
• Midori: Направено со финален третман базиран на bio miDori bioVick
• Еластична половина со внатрешни врвки
• EVOSTRIPE cutline
• PUMA Cat Logo сребрен пренос на топлина на левата нога
• Влошки: 70% полиестер, 30% памук
• 77% памук, 23% полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
NEOMVD9T6K

EAN /   код

EAN /   код
4065453010712
3.699 ДЕНЗаштеда 1.849 ДЕН
1.850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• dryCELL: Технологија за перформанси дизајнирана да ја одвлекува влагата од телото и да ве заштити од пот за време на вежбање
• Midori: Направено со финален третман базиран на bio miDori bioVick
• Еластична половина со внатрешни врвки
• EVOSTRIPE cutline
• PUMA Cat Logo сребрен пренос на топлина на левата нога
• Влошки: 70% полиестер, 30% памук
• 77% памук, 23% полиестер

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
NEOMVD9T6K

EAN /   код

EAN /   код
4065453010712
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.