0 thumbnail image for PUMA Женски хеланки ESS+
1 thumbnail image for PUMA Женски хеланки ESS+
Selected image for PUMA Женски хеланки ESS+
Selected image for PUMA Женски хеланки ESS+

PUMA Женски хеланки ESS+

D Sport
1.899 ДЕНЗаштеда 190 ДЕН
1.709ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Тесно вклопување за максимална удобност и контрола
• Еластичен појас
• PUMA бр. 1 Лого со метален отпечаток
• 95% памук, 5% еластин

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
0REPWF66RR

EAN /   код

EAN /   код
4064535379655
1.899 ДЕНЗаштеда 190 ДЕН
1.709ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Тесно вклопување за максимална удобност и контрола
• Еластичен појас
• PUMA бр. 1 Лого со метален отпечаток
• 95% памук, 5% еластин

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
0REPWF66RR

EAN /   код

EAN /   код
4064535379655
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.