Selected image for PUMA Женски хеланки фит Eversculpt HW 7/8

PUMA Женски хеланки фит Eversculpt HW 7/8

D Sport
3.399ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

• dryCELL: Технологија за перформанси дизајнирана да ја одвлекува влагата од телото и да ве заштити од пот за време на вежбање
• Рециклирана содржина: Направена од најмалку 70% рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина
• Тесно кроење според облини
• Висок струк
• Материјал: 77% полиестер, 23% еластин

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
YFJPW0X5U6

EAN /   код

EAN /   код
4065453025167
3.399ДЕН

Опис на производот

• dryCELL: Технологија за перформанси дизајнирана да ја одвлекува влагата од телото и да ве заштити од пот за време на вежбање
• Рециклирана содржина: Направена од најмалку 70% рециклиран материјал како чекор кон подобра иднина
• Тесно кроење според облини
• Висок струк
• Материјал: 77% полиестер, 23% еластин

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
YFJPW0X5U6

EAN /   код

EAN /   код
4065453025167
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.