0 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
1 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
2 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
3 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
4 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели

PUMA Женски патики CARINA 2.0 бели

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

• Ретро дизајн инспириран од стилот на 80-тите
• Класична тениска силуета
• Дополнителни детали како што се пошироки линии на петицата и перфорации на предната страна
• SOFTFOAM+ влошка за мека удобност во текот на денот
• Комбинација на спортски стил и удобност за активен животен стил


Женските патики PUMA Carina 2.0 се совршен избор за модерни жени кои сакаат да комбинираат спортски стил со удобност и трендовски дизајн.

Овие патики се инспирирани од ретро стилот на 80-тите, што ги прави уникатен и атрактивен избор за секоја пригода.

Моделот Carina 2.0 е класична тениска силуета која е многу популарна меѓу жените ширум светот. Нивниот дизајн дава свежина и лесно може да се комбинира со различни аутфити. Без разлика дали тренирате, шетате низ град или излегувате со пријателите, овие патики ќе ви овозможат удобност и стил.

Дополнителните детали, како што се пошироките линии на петицата и перфорациите на предната страна, носат дополнителна доза на модерност и трендовски изглед. Дополнително, влошката SOFTFOAM+ обезбедува мека удобност во текот на денот, без оглед на тоа колку сте активни.

Женските патики PUMA Carina 2.0 се идеален избор за сите дами кои сакаат да го изразат својот спортски стил и да се чувствуваат удобно во секоја ситуација.

Овие патики се вистинскиот избор за сите жени кои сакаат да се истакнат со својот моден избор и да се чувствуваат удобно во текот на денот.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Лето
Големина
9.5

Ананас ID

Шифра на производот
U4ENVI5MH4

EAN /   код

EAN /   код
4065449411738
3.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Ретро дизајн инспириран од стилот на 80-тите
• Класична тениска силуета
• Дополнителни детали како што се пошироки линии на петицата и перфорации на предната страна
• SOFTFOAM+ влошка за мека удобност во текот на денот
• Комбинација на спортски стил и удобност за активен животен стил


Женските патики PUMA Carina 2.0 се совршен избор за модерни жени кои сакаат да комбинираат спортски стил со удобност и трендовски дизајн.

Овие патики се инспирирани од ретро стилот на 80-тите, што ги прави уникатен и атрактивен избор за секоја пригода.

Моделот Carina 2.0 е класична тениска силуета која е многу популарна меѓу жените ширум светот. Нивниот дизајн дава свежина и лесно може да се комбинира со различни аутфити. Без разлика дали тренирате, шетате низ град или излегувате со пријателите, овие патики ќе ви овозможат удобност и стил.

Дополнителните детали, како што се пошироките линии на петицата и перфорациите на предната страна, носат дополнителна доза на модерност и трендовски изглед. Дополнително, влошката SOFTFOAM+ обезбедува мека удобност во текот на денот, без оглед на тоа колку сте активни.

Женските патики PUMA Carina 2.0 се идеален избор за сите дами кои сакаат да го изразат својот спортски стил и да се чувствуваат удобно во секоја ситуација.

Овие патики се вистинскиот избор за сите жени кои сакаат да се истакнат со својот моден избор и да се чувствуваат удобно во текот на денот.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Лето
Големина
9.5

Ананас ID

Шифра на производот
U4ENVI5MH4

EAN /   код

EAN /   код
4065449411738
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.