0 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
1 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
2 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
3 thumbnail image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни
Selected image for PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни

PUMA Женски патики CARINA 2.0 MID црни

D Sport
4.599 ДЕНЗаштеда 1.840 ДЕН
2.759ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Големина

Опис на производот

Puma Carina 2.0 Mid се класични урбани женски патики. Овие патики имаат длабок модел, целосно се црни во боја и одлично се вклопуваат со секое парче облека. Машките патики имаат класичен дизајн со мек кожен горен дел кој ќе додаде удобност во вашето секојдневие. Прицврстувањето на врвките и дополнителното велкро на самиот врв со популарното лого на брендот Puma ќе ве направат уникатни и модерни. Puma Carina 2.0 Mid може да се носи на прошетка со пријателите и со разни спортски и кежуал комбинации.

Пума е добро позната мултинационална компанија која дизајнира и произведува атлетски и секојдневни обувки, облека и додатоци со седиште во Херцогенаурах, Баварија. PUMA е трет по големина производител на спортска опрема во светот. Компанијата е основана во 1948 година од Рудолф Даслер.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Големина
8.5

Ананас ID

Шифра на производот
HSENV6MFFH

EAN /   код

EAN /   код
4065449416924
4.599 ДЕНЗаштеда 1.840 ДЕН
2.759ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Puma Carina 2.0 Mid се класични урбани женски патики. Овие патики имаат длабок модел, целосно се црни во боја и одлично се вклопуваат со секое парче облека. Машките патики имаат класичен дизајн со мек кожен горен дел кој ќе додаде удобност во вашето секојдневие. Прицврстувањето на врвките и дополнителното велкро на самиот врв со популарното лого на брендот Puma ќе ве направат уникатни и модерни. Puma Carina 2.0 Mid може да се носи на прошетка со пријателите и со разни спортски и кежуал комбинации.

Пума е добро позната мултинационална компанија која дизајнира и произведува атлетски и секојдневни обувки, облека и додатоци со седиште во Херцогенаурах, Баварија. PUMA е трет по големина производител на спортска опрема во светот. Компанијата е основана во 1948 година од Рудолф Даслер.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Големина
8.5

Ананас ID

Шифра на производот
HSENV6MFFH

EAN /   код

EAN /   код
4065449416924
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.