0 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во бела боја
1 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во бела боја
2 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во бела боја
3 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во бела боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во бела боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во бела боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во бела боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во бела боја

PUMA Женски тренерки во бела боја

D Sport
4.899 ДЕНЗаштеда 1.960 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

• Квалитетен материјал
• Модерен дизајн
• Прилагодлива големина
• Издржливи
• Лесно одржување


Женската бела тренерка PUMA е совршен избор за модерни жени кои сакаат да изгледаат спортски.

Оваа женска тренерка од PUMA комбинира врвен квалитет на материјалот со атрактивен дизајн, обезбедувајќи го најдоброто од двата света.

Белите тренерки PUMA за жени се изработени од висококвалитетен материјал кој е удобен за носење и долготраен. Со прилагодлива големина, лесно ќе ја прилагодите за да одговара на вашето тело и преференции.

Издржливи и отпорени на абење, што ви дава долготрајна вредност и задоволство. Исто така се лесни за одржување, што го олеснува одржувањето на изгледот свеж и чист.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
375VRAKOVC

EAN /   код

EAN /   код
4099683551998
4.899 ДЕНЗаштеда 1.960 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетен материјал
• Модерен дизајн
• Прилагодлива големина
• Издржливи
• Лесно одржување


Женската бела тренерка PUMA е совршен избор за модерни жени кои сакаат да изгледаат спортски.

Оваа женска тренерка од PUMA комбинира врвен квалитет на материјалот со атрактивен дизајн, обезбедувајќи го најдоброто од двата света.

Белите тренерки PUMA за жени се изработени од висококвалитетен материјал кој е удобен за носење и долготраен. Со прилагодлива големина, лесно ќе ја прилагодите за да одговара на вашето тело и преференции.

Издржливи и отпорени на абење, што ви дава долготрајна вредност и задоволство. Исто така се лесни за одржување, што го олеснува одржувањето на изгледот свеж и чист.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
375VRAKOVC

EAN /   код

EAN /   код
4099683551998
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.