0 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во црна боја
1 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во црна боја
2 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во црна боја
3 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во црна боја
4 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во црна боја
5 thumbnail image for PUMA Женски тренерки во црна боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во црна боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во црна боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во црна боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во црна боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во црна боја
Selected image for PUMA Женски тренерки во црна боја

PUMA Женски тренерки во црна боја

D Sport
4.899 ДЕНЗаштеда 1.960 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Дизајнирана да обезбеди максимална удобност при носење
• Со својот лежерен дизајн, тренерката ќе ви овозможи да изгледате модерно и тренди
• Со прилагодлива хауба и еластична лента за половината, можете да ја прилагодите според вашите преференции и големина

Црната женска тренерка PUMA е совршен избор за модерни жени кои сакаат удобност и стил во едно парче облека. Оваа тренерка е дел од колекцијата PUMA и носи врвен квалитет и дизајн.

Со својата црна боја, оваа тренерка е класичен избор кој лесно може да се комбинира со различни стилови. Без разлика дали ја носите на тренинг или во опуштени моменти, тренерката ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден.

Изработена од висококвалитетни материјали, оваа тренерка е издржлива и долготрајна.

Со прилагодлива капа и еластична лента за половината, тренерката се прилагодува на вашите преференции и големина.

Истакнатото лого на PUMA на оваа тренерка додава допир на стил и елеганција.

Удобноста, стилот, квалитетот, приспособливоста и стилското лого се само дел од карактеристиките што ја прават оваа црна женска тренерка PUMA исклучителна опција за секоја жена.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
RP4VRXTR1P

EAN /   код

EAN /   код
4099683993811
4.899 ДЕНЗаштеда 1.960 ДЕН
2.939ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Дизајнирана да обезбеди максимална удобност при носење
• Со својот лежерен дизајн, тренерката ќе ви овозможи да изгледате модерно и тренди
• Со прилагодлива хауба и еластична лента за половината, можете да ја прилагодите според вашите преференции и големина

Црната женска тренерка PUMA е совршен избор за модерни жени кои сакаат удобност и стил во едно парче облека. Оваа тренерка е дел од колекцијата PUMA и носи врвен квалитет и дизајн.

Со својата црна боја, оваа тренерка е класичен избор кој лесно може да се комбинира со различни стилови. Без разлика дали ја носите на тренинг или во опуштени моменти, тренерката ќе ви овозможи удобност во текот на целиот ден.

Изработена од висококвалитетни материјали, оваа тренерка е издржлива и долготрајна.

Со прилагодлива капа и еластична лента за половината, тренерката се прилагодува на вашите преференции и големина.

Истакнатото лого на PUMA на оваа тренерка додава допир на стил и елеганција.

Удобноста, стилот, квалитетот, приспособливоста и стилското лого се само дел од карактеристиките што ја прават оваа црна женска тренерка PUMA исклучителна опција за секоја жена.

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
RP4VRXTR1P

EAN /   код

EAN /   код
4099683993811
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.