0 thumbnail image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
1 thumbnail image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
2 thumbnail image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
3 thumbnail image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
4 thumbnail image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
Selected image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
Selected image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
Selected image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
Selected image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни
Selected image for PUMA Женски велосипедски хеланки црни

PUMA Женски велосипедски хеланки црни

1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

PUMA Женски велосипедски хеланки црни

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
LQHHIMJVRW

EAN /   код

EAN /   код
4064535892864
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

PUMA Женски велосипедски хеланки црни

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
LQHHIMJVRW

EAN /   код

EAN /   код
4064535892864
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.