Selected image for Пвц канал за кабел самолеплив 120172 25*16

Пвц канал за кабел самолеплив 120172 25*16

40ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Пвц канал за кабел самолеплив 120172 25*16

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6JPFCEQI23

EAN /   код

EAN /   код
ANANDFA1Q1
40ДЕН

Опис на производот

Пвц канал за кабел самолеплив 120172 25*16

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6JPFCEQI23

EAN /   код

EAN /   код
ANANDFA1Q1
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.