Selected image for QUART Далечински управувач - Du-quart LCD Rc-e23

QUART Далечински управувач - Du-quart LCD Rc-e23

BDS Electronic
250ДЕН

Опис на производот

Модел: Quart TV

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DTGJ8WD20K

EAN /   код

EAN /   код
AN8XGZ2HA5
250ДЕН

Опис на производот

Модел: Quart TV

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DTGJ8WD20K

EAN /   код

EAN /   код
AN8XGZ2HA5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.