Slike Работен стол Lori White Chrome зелен
Slike Работен стол Lori White Chrome зелен

Работен стол Lori White Chrome зелен

АНАНАС ШОП
4.850ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Висококвалитетен канцелариски стол Lori White.
Метална, хромирана основа со пет греди.
TILT механизам
Гасен амортизер за непречено и без скалило прилагодување на висината
Седиште обложено со висококвалитетен дамаск, со избор на бои од наведените.
Ергономски потпирач за грб во мрежа и во боја по ваш избор.
Лумбална поддршка.
Фиксирани потпирачи за раце во бела боја.
Дозволено оптоварување до 110 kg.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
0ZW0ASXVI4

EAN /   код

EAN /   код
ANO5SU92UG
4.850ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Висококвалитетен канцелариски стол Lori White.
Метална, хромирана основа со пет греди.
TILT механизам
Гасен амортизер за непречено и без скалило прилагодување на висината
Седиште обложено со висококвалитетен дамаск, со избор на бои од наведените.
Ергономски потпирач за грб во мрежа и во боја по ваш избор.
Лумбална поддршка.
Фиксирани потпирачи за раце во бела боја.
Дозволено оптоварување до 110 kg.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
0ZW0ASXVI4

EAN /   код

EAN /   код
ANO5SU92UG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.