0 thumbnail image for RADVIK Грипови HINT
1 thumbnail image for RADVIK Грипови HINT
Selected image for RADVIK Грипови HINT
Selected image for RADVIK Грипови HINT

RADVIK Грипови HINT

1.110 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
660ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Грипови HINT

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1I93N20QRB

EAN /   код

EAN /   код
ANWGIZL4Y7
1.110 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
660ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Грипови HINT

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1I93N20QRB

EAN /   код

EAN /   код
ANWGIZL4Y7
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.