0 thumbnail image for RADVIK Камашни FOOTER
1 thumbnail image for RADVIK Камашни FOOTER
2 thumbnail image for RADVIK Камашни FOOTER
3 thumbnail image for RADVIK Камашни FOOTER
Selected image for RADVIK Камашни FOOTER
Selected image for RADVIK Камашни FOOTER
Selected image for RADVIK Камашни FOOTER
Selected image for RADVIK Камашни FOOTER

RADVIK Камашни FOOTER

2.080 ДЕНЗаштеда 630 ДЕН
1.450ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

FOOTER RADVIK е удобен и растеглив, нема да го почувствувате на стапалото. Внатрешниот дел е изработен од мека облога од микрофлис. Има посебни дупки на дното за одржување на стисокот. Зајакнувањата на Ахиловата тетива помагаат да се одржи правилната форма на облеката.
Исто така е одлична заштита од нечистотии кога избираме калливи патишта. Патентите се покриени со дополнителен ламинат, кој гарантира подобра заштита при натопување. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење.

Најважни карактеристики:

● Удобни и растегливи
● Дупки на дното за одржување на стисокот
● Микрофлис постава за одржување на топлина
● Штити од нечистотии
● Патенти покриени со ламинат
● Рефлектирачки елементи

Состав на материјалот:
● 55% најлон
● 35% полиестер
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
JW64JBZDQB

EAN /   код

EAN /   код
ANFOIQEJDV
2.080 ДЕНЗаштеда 630 ДЕН
1.450ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

FOOTER RADVIK е удобен и растеглив, нема да го почувствувате на стапалото. Внатрешниот дел е изработен од мека облога од микрофлис. Има посебни дупки на дното за одржување на стисокот. Зајакнувањата на Ахиловата тетива помагаат да се одржи правилната форма на облеката.
Исто така е одлична заштита од нечистотии кога избираме калливи патишта. Патентите се покриени со дополнителен ламинат, кој гарантира подобра заштита при натопување. Рефлектирачките елементи ја подобруваат безбедноста при возење.

Најважни карактеристики:

● Удобни и растегливи
● Дупки на дното за одржување на стисокот
● Микрофлис постава за одржување на топлина
● Штити од нечистотии
● Патенти покриени со ламинат
● Рефлектирачки елементи

Состав на материјалот:
● 55% најлон
● 35% полиестер
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
JW64JBZDQB

EAN /   код

EAN /   код
ANFOIQEJDV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.