0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
4 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
5 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
Selected image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
Selected image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
Selected image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
Selected image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
Selected image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG
Selected image for RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG

RADVIK Машки велосипедски бициклистички LEMIG

2.760 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
2.340ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Гел влошка за велосипед
● Материјал што брзо се сушиСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
RED4JKPIYG

EAN /   код

EAN /   код
AN08IQEN3R
2.760 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
2.340ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Гел влошка за велосипед
● Материјал што брзо се сушиСостав на материјал:
● 80% најлон
● 20% еластан

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
RED4JKPIYG

EAN /   код

EAN /   код
AN08IQEN3R
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.