0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
4 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
5 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
6 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS

RADVIK Машки велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS

4.900 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
4.390ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Дали сте љубител на возење без оглед на времето надвор? Брендот Радвик има одличен предлог за вас.
Машкиот велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS е изработен од синтетички материјали. Густото плетење на влакна штити од ветрот. Издолжениот грб е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Материјалот добро се прилагодува на фигурата и технологијата на рамни шевови не предизвикува гребење. Силиконските рабови на половината на дуксерот го спречуваат навивањето на облеката. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста на патиштата.Техничка спецификација:
● Продолжен заден дел
● Силиконски рабови
● Рефлектирачки елементи
● Рамни шевовиТехничка спецификација:
● 100% полиестер

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
EF74JKH5SD

EAN /   код

EAN /   код
AN1XIQEGXM
4.900 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
4.390ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Дали сте љубител на возење без оглед на времето надвор? Брендот Радвик има одличен предлог за вас.
Машкиот велосипедски дуксер OSCAR JUMPER GTS е изработен од синтетички материјали. Густото плетење на влакна штити од ветрот. Издолжениот грб е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Материјалот добро се прилагодува на фигурата и технологијата на рамни шевови не предизвикува гребење. Силиконските рабови на половината на дуксерот го спречуваат навивањето на облеката. Рефлектирачките елементи ја зголемуваат безбедноста на патиштата.Техничка спецификација:
● Продолжен заден дел
● Силиконски рабови
● Рефлектирачки елементи
● Рамни шевовиТехничка спецификација:
● 100% полиестер

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
EF74JKH5SD

EAN /   код

EAN /   код
AN1XIQEGXM
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.