0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
4 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
5 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS

RADVIK Машки велосипедски елек ROGER WP VEST GTS

3.730 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
2.980ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Лесниот и практичен PAPA WP VEST GTS велосипедски елек може да ни се најде кога времето е неизвесно. Елекот има водоотпорна мембрана од 3000 mm H²O / m² и можност за дишење од 3000 g H²O / m². Издолжениот заден дел на елекот е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Силиконската облога на појасот го спречува повлекувањето на облеката. Рефлектирачките елементи ја подобруваат видливоста на патот. Елекот може да се спакува во велосипедски ранец, лесен е и функционален.

Состав на материјал:
● 100% Полиестер

Техничка спецификација:
● Водоотпорност 3000 mm H2O
● Дише 3000 g H2O / m2
● Отпорна на ветер
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4836" img_size="1080x1080"][/vc_column][/vc_row]

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
OBD4JP8R5N

EAN /   код

EAN /   код
AN0EIQE9AE
3.730 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
2.980ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Лесниот и практичен PAPA WP VEST GTS велосипедски елек може да ни се најде кога времето е неизвесно. Елекот има водоотпорна мембрана од 3000 mm H²O / m² и можност за дишење од 3000 g H²O / m². Издолжениот заден дел на елекот е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Силиконската облога на појасот го спречува повлекувањето на облеката. Рефлектирачките елементи ја подобруваат видливоста на патот. Елекот може да се спакува во велосипедски ранец, лесен е и функционален.

Состав на материјал:
● 100% Полиестер

Техничка спецификација:
● Водоотпорност 3000 mm H2O
● Дише 3000 g H2O / m2
● Отпорна на ветер
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4836" img_size="1080x1080"][/vc_column][/vc_row]

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
OBD4JP8R5N

EAN /   код

EAN /   код
AN0EIQE9AE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.