0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
4 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
5 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
6 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
7 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS

RADVIK Машки велосипедски шорцеви GEIT GTS

5.300 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки шорцеви GEIT GTS се напреден модел од велосипедската колекција на RADVIK.
Овие шорцеви ќе ви го направат секој километар возење вистинско задоволство. Профилираната, гел влошка гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Шорцевите не предизвикуваат триење. Внатре имаат вградено мрежести шорцеви, а велкро ремените на половината придонесуваат за уште поголема удобност. Тие се изработени од комбинација на најлон и еластан, кои обезбедуваат висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо сушење
● Технологија на рамен шев
● Рефлектирачки елементи
● Влошка со гел
● Вградени шорцевиСостав на материјалот:
● 90% најлон
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
AH74JZHAP4

EAN /   код

EAN /   код
ANYVIQEU4A
5.300 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Машки шорцеви GEIT GTS се напреден модел од велосипедската колекција на RADVIK.
Овие шорцеви ќе ви го направат секој километар возење вистинско задоволство. Профилираната, гел влошка гарантира соодветна удобност и ги апсорбира ударите. Шорцевите не предизвикуваат триење. Внатре имаат вградено мрежести шорцеви, а велкро ремените на половината придонесуваат за уште поголема удобност. Тие се изработени од комбинација на најлон и еластан, кои обезбедуваат висока издржливост и флексибилност, како и добро управување со влагата. За да се обезбеди поголема безбедност, дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи.Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо сушење
● Технологија на рамен шев
● Рефлектирачки елементи
● Влошка со гел
● Вградени шорцевиСостав на материјалот:
● 90% најлон
● 10% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
AH74JZHAP4

EAN /   код

EAN /   код
ANYVIQEU4A
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.