0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
4 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS

RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS

5.460 ДЕНЗаштеда 820 ДЕН
4.640ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Удобната облека е важна опрема која мора да ја има секој велосипедист!

BRAVO GTS дресот е направен од издржлив, еластичен полиестер кој обезбедува удобност и слобода во движењето. Покрај тоа, совршено ја отстранува влагата и брзо се суши. Практичен за употреба и добро прилагодлив на фигурата. Силиконските рабови не дозволуваат поместувања додека се вози, а подолгиот заден дел го штити грбот од ладење. Дресот има и мал џеб на задната страна. За да се подобри безбедноста тој е опремен со рефлектирачки елементи.Техничка спецификација
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб
● Издолжен грб
● Силиконски рабСостав на материјалот
● 86% полиестер
● 14% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
VP74JW8NFS

EAN /   код

EAN /   код
ANFSIQEDAU
5.460 ДЕНЗаштеда 820 ДЕН
4.640ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Удобната облека е важна опрема која мора да ја има секој велосипедист!

BRAVO GTS дресот е направен од издржлив, еластичен полиестер кој обезбедува удобност и слобода во движењето. Покрај тоа, совршено ја отстранува влагата и брзо се суши. Практичен за употреба и добро прилагодлив на фигурата. Силиконските рабови не дозволуваат поместувања додека се вози, а подолгиот заден дел го штити грбот од ладење. Дресот има и мал џеб на задната страна. За да се подобри безбедноста тој е опремен со рефлектирачки елементи.Техничка спецификација
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи
● Заден џеб
● Издолжен грб
● Силиконски рабСостав на материјалот
● 86% полиестер
● 14% еластин

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
VP74JW8NFS

EAN /   код

EAN /   код
ANFSIQEDAU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.