0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS

RADVIK Машки велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS

5.460 ДЕНЗаштеда 820 ДЕН
4.640ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Машките велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS се направени од синтетички материјали кои овозможуваат побрзо сушење и отстранување на влагата. Ткаенината се растегнува во 4 насоки и добро се прилагодува на телото. Перфорираната влошка е со бројни отвори кои и помагаат при подобра циркулација на воздухотот. Трите џебови со патент ви овозможуваат безбедно складирање на мали предмети. Засилениот материјал во меѓуножјето ги прави поиздржливи. За да се зголеми безбедноста дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи

Состав на материјалот:
● 90% најлон
● 10% спандекс

Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0ED4JWIFUR

EAN /   код

EAN /   код
ANXGIQEBNU
5.460 ДЕНЗаштеда 820 ДЕН
4.640ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Машките велосипедски шорцеви XRAY SHORTS GTS се направени од синтетички материјали кои овозможуваат побрзо сушење и отстранување на влагата. Ткаенината се растегнува во 4 насоки и добро се прилагодува на телото. Перфорираната влошка е со бројни отвори кои и помагаат при подобра циркулација на воздухотот. Трите џебови со патент ви овозможуваат безбедно складирање на мали предмети. Засилениот материјал во меѓуножјето ги прави поиздржливи. За да се зголеми безбедноста дизајнерите ги опремиле и со рефлектирачки елементи

Состав на материјалот:
● 90% најлон
● 10% спандекс

Техничка спецификација:
● Материјал што дише
● Брзо се суши
● Рефлектирачки елементи

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
0ED4JWIFUR

EAN /   код

EAN /   код
ANXGIQEBNU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.