0 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
1 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
2 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
3 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
4 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
5 thumbnail image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS
Selected image for RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS

RADVIK Машки велосипедски шушкавец PAPA WP GTS

4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Практичен PAPA WP GTS велосипедски шушкавец кој може да ви се најде кога времето е неизвесно. Шушкавецот има водоотпорна мембрана од 3000 mm H²O / m² и можност за дишење од 3000 g H²O / m². Отворите за вентилација на задната страна ја регулираат топлинската удобност. Издолжениот заден дел на шушкавецот е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Силиконската облога на појасот на шушкавецот го спречува повлекувањето на облеката. Рефлектирачките елементи ја подобруваат видливоста на патот. Шушкавецот може да се спакува во велосипедски ранец, лесен е и функционален.

Состав на материјал:
● 100% Полиестер

Техничка спецификација:
● Водоотпорност 3000 mm H2O
● Дише 3000 g H2O / m2
● Технологија на рамен шев
● Отпорна на ветер
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4834" img_size="1080x1080"][/vc_column][/vc_row]

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
UFD4JSKY4H

EAN /   код

EAN /   код
AN8EIQE191
4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Практичен PAPA WP GTS велосипедски шушкавец кој може да ви се најде кога времето е неизвесно. Шушкавецот има водоотпорна мембрана од 3000 mm H²O / m² и можност за дишење од 3000 g H²O / m². Отворите за вентилација на задната страна ја регулираат топлинската удобност. Издолжениот заден дел на шушкавецот е прилагоден на положбата што ја заземаме додека возиме велосипед. Силиконската облога на појасот на шушкавецот го спречува повлекувањето на облеката. Рефлектирачките елементи ја подобруваат видливоста на патот. Шушкавецот може да се спакува во велосипедски ранец, лесен е и функционален.

Состав на материјал:
● 100% Полиестер

Техничка спецификација:
● Водоотпорност 3000 mm H2O
● Дише 3000 g H2O / m2
● Технологија на рамен шев
● Отпорна на ветер
● Брзо сушење
● Рефлектирачки елементи[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4834" img_size="1080x1080"][/vc_column][/vc_row]

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
UFD4JSKY4H

EAN /   код

EAN /   код
AN8EIQE191
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.