0 thumbnail image for RADVIK Микро пумпа INJISER
1 thumbnail image for RADVIK Микро пумпа INJISER
2 thumbnail image for RADVIK Микро пумпа INJISER
3 thumbnail image for RADVIK Микро пумпа INJISER
Selected image for RADVIK Микро пумпа INJISER
Selected image for RADVIK Микро пумпа INJISER
Selected image for RADVIK Микро пумпа INJISER
Selected image for RADVIK Микро пумпа INJISER

RADVIK Микро пумпа INJISER

870 ДЕНЗаштеда 90 ДЕН
780ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:

• Максимален притисок: 5 бари
• Воздушна млазница: AV, FV, DV
• Големина : 22 X 190 мм
• Тежина: 0,095 кг

Состав на материјалот:
• Цилиндар: алуминиум
• Тело: пластика
• Рачка : пластика

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QWF3NTBF2S

EAN /   код

EAN /   код
AN6MHZLE4C
870 ДЕНЗаштеда 90 ДЕН
780ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:

• Максимален притисок: 5 бари
• Воздушна млазница: AV, FV, DV
• Големина : 22 X 190 мм
• Тежина: 0,095 кг

Состав на материјалот:
• Цилиндар: алуминиум
• Тело: пластика
• Рачка : пластика

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QWF3NTBF2S

EAN /   код

EAN /   код
AN6MHZLE4C
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.