0 thumbnail image for RADVIK Подкапа CAPIC
1 thumbnail image for RADVIK Подкапа CAPIC
Selected image for RADVIK Подкапа CAPIC
Selected image for RADVIK Подкапа CAPIC

RADVIK Подкапа CAPIC

620 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Подкапа CAPIC-underhelmet

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CB93NSSG9O

EAN /   код

EAN /   код
AN3HIZLB4M
620 ДЕНЗаштеда 130 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Подкапа CAPIC-underhelmet

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
CB93NSSG9O

EAN /   код

EAN /   код
AN3HIZLB4M
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.