0 thumbnail image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
1 thumbnail image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
2 thumbnail image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
3 thumbnail image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
4 thumbnail image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
5 thumbnail image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
Selected image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
Selected image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
Selected image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
Selected image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
Selected image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS
Selected image for RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS

RADVIK Велосипедска јакна OSCAR JUMPER LDS

4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Материјал отпорен на ветерСостав на материјалот:
● 100% полиестер

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MAD4JHXPIR

EAN /   код

EAN /   код
AN37IQE6X5
4.580 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
3.890ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Најважни карактеристики:
● Рефлектирачки елементи
● Материјал отпорен на ветерСостав на материјалот:
● 100% полиестер

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MAD4JHXPIR

EAN /   код

EAN /   код
AN37IQE6X5
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.