0 thumbnail image for RADVIK  Велосипедска кацига LANDE
1 thumbnail image for RADVIK  Велосипедска кацига LANDE
2 thumbnail image for RADVIK  Велосипедска кацига LANDE
Selected image for RADVIK  Велосипедска кацига LANDE
Selected image for RADVIK  Велосипедска кацига LANDE
Selected image for RADVIK  Велосипедска кацига LANDE

RADVIK Велосипедска кацига LANDE

3.630 ДЕНЗаштеда 730 ДЕН
2.900ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Добро избраната кацига ќе ви обезбеди соодветна заштита на главата во случај на пад и ви гарантира безбедно возење. Производ создаден врз основа на технологијата IN-MOULD, кој е во согласност со стандардот en1078: 2012 + A1. IN-MOULD е технологија заснована на обликување со вбризгување на кацигата. Го спречува лупењето на внатрешниот oд надворешниот слој, обезбедувајќи издржливост и цврстина на изработката. Прилагодувањето на големината ќе ви помогне во удобноста при носењето на кацигата. Поставата што се одвојува ќе ви помогне да ја одржувате вашата опрема чиста. Има 23 отвори за вентилација.

Најважни карактеристики:

● IN-MOULD технологија
● Прилагодување на големината
● Прилагодлив визир
● 23 вентилациони дупки
● Отстранлива постава

Техничка спецификација:
● Големини: М 54-58cm, L 58-62cm
● Тежина: М 260 + 10 G, L 290 + 10 G
● EPS, PC, полиестер
● Во согласност со стандардот: en1078: 2012 + a1.

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
3AF3NZVN9W

EAN /   код

EAN /   код
ANZKHZL8FU
3.630 ДЕНЗаштеда 730 ДЕН
2.900ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

Добро избраната кацига ќе ви обезбеди соодветна заштита на главата во случај на пад и ви гарантира безбедно возење. Производ создаден врз основа на технологијата IN-MOULD, кој е во согласност со стандардот en1078: 2012 + A1. IN-MOULD е технологија заснована на обликување со вбризгување на кацигата. Го спречува лупењето на внатрешниот oд надворешниот слој, обезбедувајќи издржливост и цврстина на изработката. Прилагодувањето на големината ќе ви помогне во удобноста при носењето на кацигата. Поставата што се одвојува ќе ви помогне да ја одржувате вашата опрема чиста. Има 23 отвори за вентилација.

Најважни карактеристики:

● IN-MOULD технологија
● Прилагодување на големината
● Прилагодлив визир
● 23 вентилациони дупки
● Отстранлива постава

Техничка спецификација:
● Големини: М 54-58cm, L 58-62cm
● Тежина: М 260 + 10 G, L 290 + 10 G
● EPS, PC, полиестер
● Во согласност со стандардот: en1078: 2012 + a1.

Спецификации

Бренд
RADVIK

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
3AF3NZVN9W

EAN /   код

EAN /   код
ANZKHZL8FU
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.